OFERTA - autoszyby

Przejdź do treści

Menu główne:

Regeneracja szyb samochodowych w Krzyżu


Drobne usterki mogą być naprawione przez Auto Szyby, Krzyż i jego mieszkańcy o tym wiedzą


Firma Auto Szyby istnieje już od 2005 roku i praktycznie od momentu powstania cieszy się dużą renomą w branży regeneracji oszklenia pojazdów samochodowych. W swoim dorobku wspomniane przedsiębiorstwo może pochwalić się wieloma zrealizowanymi zleceniami. Począwszy od drobnych uszkodzeń, które nie mogą przekraczać dwudziestu centymetrów, po te, które koniec końców wymagają wymiany szyby. Krzyż to miasto, w którym wszyscy już doskonale wiedzą, że należy zgłosić się w kwestii regeneracji szyby, jeśli jest to uszkodzenie zewnętrzne lub też musi być stosunkowo świeże.


Czy kosztowny jest montaż szyb samochodowych? Krzyż i okoliczne miasta nie narzekają na ceny


Średnio montaż szyb samochodowych zajmuje godzinę, jeśli do czynienia mamy z większymi pęknięciami, to ten czas może ulec wydłużeniu. Koszt naprawy w mieście Krzyż jest ustalany indywidualnie. Bierze się pod uwagę skalę uszkodzeń. Przy wycenie nie ma wpływu rodzaj modelu samochodu, a rodzaj uszkodzenia. Orientacyjnie regeneracja mieści się w przedziale od 50 do 130 złotych. Stosuje się metodę polegającą na wypełnieniu ubytków specjalną żywiczną masą. Efekt będzie na tyle dobry, że naprawiane miejsce nie w sposób odróżnić o nienaruszonej części szyby.


Wymiana szyb samochodowych, Krzyż objęty zasięgiem firmy Auto Szybyt


Zakres usług firmy Auto Szyby obejmuje także czynność jaką jest wymiana szyb samochodowych. Krzyż jest miastem, w którym czas reakcji pracowników jest skrócony. To wszystko jest możliwe za sprawą wykorzystania do tego mobilnych warsztatów. Dojazd i zamontowanie nowej szyby może odbyć się w dowolnym miejscu, czy to pod domem czy pod firmą klienta. Na czas przeprowadzanej usługi istnieje możliwość wynajęcia auta zastępczego. Warto zaznaczyć, że montowane są produkty tylko i wyłącznie markowe, zgodne z numerem VIN. Nie jest wskazane montowanie używanych szyb.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego